קרטיב, אינדקס אתרים
אינדקס אתרים
 
  חפש
אינדקס אתרים >

קניית מטבעות דיגטליים

רשימת האתרים:

הבורסה הגדולה בעולם לרכישת ביטקוין ומטבעות דיגיטליים נוספים כגון אתריום, ריפל ועוד. בנוסף מאפשר לקנות ביטקוין בעזרת כרטיסי אשראי(גם לישראלים).
אתר לסחר במטבעות דיגיטליים כגון ביטקוין, אתריום, דאש ועוד.
בורסת מטבעות דיגיטליים המאפשרת להמיר ולקנות מטבעות בצורה ישירה ומאובטחת.
בורסה גדולה לסחר במטבעות דיגיטליים. מתמחה במטבעות הידועים: ביטקוין, ריפל, אתריום ועוד.
בורסת סחר מטבעות דיגיטליים.
רשת חברתית המאפשרת לכם להשקיע גם במטבעות דיגיטליים וגם במניות.
בורסה לא גדולה, לקנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים. מאפשרת לסחור במגוון גדול יחסית של מטבעות.
אחת מבורסות המטבעות הדיגיטליים הוותיקות והאמינות. מאפשרת מסחר במגוון רחב של מטבעות.
 
 
מה זה מטבע דיגיטלי?
מטבע דיגיטלי הוא מטבע שקיים רק על המחשב או באינטרנט.

מה אפשר לעשות עם מטבע וירטואלי?
בעזרת מטבעות דיגיטליים ניתן לרכוש מוצרים או שירותים שונים. ניתן גם לשמור אותו, כדי שבעתיד אולי מחירו יעלה. שזה די דומה למטבעות רגילים או למניות.

איפה אפשר לקנות מטבעות דיגיטליים?
קיימים באינטרנט אתרים המאפשרים סחר במטבעות דיגיטליים. אתרים אלו נקראים גם בורסות קריפטו או בורסות למטבעות דיגיטליים. בראש הדף תמצאו את רשימת הבורסות הטובות ביותר בעולם לקנייה ומכירה של מטבעות וירטואליים.

מה ההבדל בין הבורסות השונות?
שני הבדלים מרכזיים קיימים בין הבורסות השונות. ההבדל הראשון הוא בכמות המשתמשים. כאשר מספר המשתמשים בבורסה מסוימת נמוך יותר, הנזילות באותה בורסה נמוכה יותר. כלומר עלול להיווצר מצב בו אתם תנסו לקנות או למכור מטבע וירטואלי, אך לא יהיה מי שימכור או יקנה מכם את המטבע באותו הרגע. ככל שמספר המשתמשים בבורסה גבוה יותר, כך גדל הסיכוי שתצליחו לקנות או למכור את המטבע על פי רצונכם ולפי שווי השוק הנוכחי.

יחד עם זאת, בורסות גדולות נוטות להקשות יותר על כניסת מטבעות חדשים למסחר. הן דורשות עמלות גדולות יותר הן מהמשתמשים והן מהחברות השונות העומדות מאחורי כל מטבע. מטבע הדברים, כאשר חברת קריפטו נמצאת בתחילת דרכה, אין לה מספיק כסף, להירשם באותה בורסה גדולה. דבר שבמרבית הפעמים יוביל אותה להירשם בבורסה קטנה יותר, שם תעריף הכניסה נמוך יותר. לפיכך נוצר מצב בו קיים מגוון מטבעות שונה בין בורסה אחת לשניה. ומטבעות וירטואלים שנמצאים בתחילת דרכם, במקרים רבים יימצאו בבורסות הקטנות יותר.

איך עובד התהליך?
לאחר ההרשמה במרבית הבורסות אתם תאלצו לעבור הליך אימות נתונים. בדרך כלל הדבר כולל שליחת צילום דרכון או תעודה אחרת כגון רשיון נהיגה. לאחר שתאושרו בבורסה תוכלו להתחיל לסחור בה. ברוב הבורסות הגדולות תוכלו לקנות מטבעות בעזרת כרטיס האשראי שלכם. לאחר הקנייה יופקד בחשבונכם המטבע הדיגטלי, מזל טוב. כעת תוכלו לשמור אותו במקומו, לסחור בו, להמיר אותו למטבעות אחרים או לשלוח אותו לארנק דיגיטלי שנמצא אצלכם במחשב או בנייד.
 הוספת אתר | יצירת קשר

כל הזכויות שמורות 2005-2023 © www.kartiv.co.il