קרטיב, אינדקס אתרים
אינדקס אתרים
 
  חפש
אינדקס אתרים >

ספרי רוחניות

ברשימה הבאה תמצאו את ספרי הרוחניות הטובים בכל הזמנים. אם אתם מתעניינים ברוחניות, עידן חדש, ספרי עזרה עצמית, הגעתם למקום הנכון. כל ספר המופיע ברשימה נבחר בקפידה רבה. תהנו...
רשימת ספרי רוחניות

יום אחד, לאחר שחייו הגיעו לנקודת שפל חדשה, כתב דונאלד וולש שאלה, ללא אחר מאשר אלוהים. להפתעתו הרבה הוא קיבל אליה תשובה. מכאן מתחיל להתפתח דו שיח מרתק בין השניים. שיחות עם אלוהים, הוא ספר רוחניות מאיר עיניים, כתוב בקלילות ואבן דרך לכל אדם המחפש אחר משמעות.
אמנם ספר רוחני זה נכתב לפני שנים רבות, אך עד היום הוא מהווה ספר חובה בכל התפתחות הרוחנית. זהו סיפורו של ריצארד באך, אשר במהלך טיסותיו במטוסו הקל ברחבי ארצות הברית, נתקל בטייס נוסף אשר גורם לו לפקפק בטבע המציאות עצמה.
סיפור הרפתקאה סוחף על כתב יד עתיק המתגלה בפרו, המכיל תשע תובנות אותם המין אנושי אמור ללמוד ולהבין. ספר רוחני אשר השפיע על מיליוני אנשים סביב לעולם.
ספר רוחניות נוסף מבית היוצר של ריצארד באך, אשר מתאר את חייו של גונתן השחף, שמואס בחיי השחף הרגילים ומנסה לשבור מוסכמות ולהשתחרר מכבלי החברה והשגרה היומיומית.
סיפורו של סטודנט הפוגש באיש זקן מוזר, העובד בתחנת דלק ההופך אט אט למורהו הרוחני ומלמד אותו דבר או שניים על החיים ועל המציאות.
בספרה לואיז היי, מתארת ומסבירה כיצד מחשבות ורגשות משפיעות על המצב הבריאותי שלנו וכיצד אנו יכולים לרפא כל חולי בגופנו.
סיפורו של אריק פרל, אשר מגלה יום אחד כי הוא מסוגל לרפא בעזרת מגע. הוא עוזב את עבודתו ומקדיש את חייו לריפוי וללימוד שיטות ריפוי.
 
 
מה זה ספר רוחניות?
ספרי רוחניות הם ספרים העוסקים בשאלות היותר גדולות של החיים ומנסים לענות על כך: מדוע אנחנו כאן? איך נוצרו החיים על כדור הארץ? מדוע אנו חולמים? האם יש חיים אחר המוות? האם יש יותר לחיים מאשר בית, עבודה, לימודים? וכו'.

למי מתאימים ספרי רוחניות?
ספרי רוחניות מיועדים לרוב לאנשים המחפשים משמעות לחייהם. פעמים רבות הדבר מגיע בעקבות משבר גדול, כגון פרידה או חולי. או אז מתחיל תהליך בו האדם מחפש אחר תשובות שחיי היום יום והתרבות בעיקר המערבית אינן מסוגלות לענות לו עליהן.

האם יש אמת בסיפורי רוחניות?
רבים נוהגים לבטל כלאחר יד סיפורי וספרי רוחניות משום שהם לא נראים להם מציאותיים, שלא לומר מצוצים מהאצבע. אך לא מעט סיפורי רוחניות ועידן חדש מכילים אמיתות רבות ומבוססים על סיפורים אמיתיים שקרו לסופרים, ולא הכל הומצא על ידם.

מהו ספר רוחני טוב?
ספר רוחני טוב, הוא ספר אתו הקורא יכול להזדהות ובסופו של דבר יביא לשינוי חיובי על חייו של הקורא. שינוי מחשבתי, התנהגותי, בריאותי.

מהי רוחניות?
כאשר מתייחסים לרוחניות הכוונה לכל דבר אשר אינו מוחשי או שאי אפשר לגעת או לאמוד אותו. למשל קיומו של האל, גלגולי חיים, קרמה, אנרגיות, טלפתיה, הילינג ועוד. מכיוון שלא ניתן למדוד תופעות אלו זוהי גם אחת נקודות המחלוקת העיקריות בין המצדדים ברוחניות לבין הפוסלים אותה. מכיוון שלא ניתן למדוד רוחניות, לא ניתן להעריך את יעילותה.

האם קיימים ספרים רוחניים נוספים?
וודאי. קיימים אינספור ספרים רוחניים שנכתבו במרוצת השנים. הרשימה להלן היא רשימה מצומצמת של הספרים הרוחניים הטובים ביותר שנכתבו לדעתנו.

האם ניתן להגיע להארה על ידי קריאת ספרי רוחניות?
ממילא הארה היא תהליך יותר מאשר יעד. לפיכך קריאת ספרי רוחניות יכולה בהחלט לעזור לך בדרך להארה.

כיצד ספרים רוחניים יכולים לעזור לי בחיי היום יום?
אומנם ספרים רוחניים עוסקים רבות במטפיזי, אך חלק חשוב ומרכזי בהם הוא עבודה ועזרה עצמית. ניהול רגשות, כעסים, התמודדות עם חרדה, קושי והלא נודע הם רק חלק מהנושאים העולים בספרים אלו. לפיכך מעבר לפן הפילוסופי קיים ערך מוסף רב בקריאת ספרים שכאלו.

שכנעתם אותי, באיזה ספר כדי להתחיל?
בדיוק בשיל כך ריכזנו ברשימה למעלה, את ספרי הרוחניות הטובים ביותר. אתם מוזמנים להתחיל בספר הראשון ולעבור אחד אחד על כל הרשימה.
 הוספת אתר | יצירת קשר

כל הזכויות שמורות 2005-2023 © www.kartiv.co.il